Tüm alanlar zorunludur.

 Ziyaretçi Formunu kapat
Slider Loading
 • profesyonel çocuk diş hekimi

  PROFESYONEL ÇOCUK DİŞ HEKİMİ

  ÇOCUĞUNUZ İÇİN DOĞRU ADRES En değerlileriniz emin ellerde. DETAYLAR
 • telsiz ortodonti

  GÜLÜŞÜNÜZÜ GİZLEMEYİN!

  TELSİZ ORTODONTİ Invisalign Telsiz Ortodonti tedavisi ile telden kurtulun! Sağlıklı gülümsemek için detayları inceleyin. DETAYLAR
 • ataşehir implant

  DENTAL

  IMPLANT TEDAVİSİ Implant hakkında bilgi sahibi olmak için inceleyiniz. DETAYLAR
 • ORTOGNATİK CERRAHİ

  ÇENE AMELİYATI Alt ve üst çenedeki şekil ve yapı bozukluklarının düzeltilmesi. DETAYLAR
 • 1996 YILINDAN BERİ

  SAĞLIK VE GÜVENLE KLİNİĞİMİZ
 • ataşehir pedodonti

  SİZİN VE ÇOCUKLARIMIZ İÇİN

  Uzm. ORTODONTİ Dr. Dt.Hayal AKBULUT Pazar 11:00 - 17:00 arası kliniğimizde İLETİŞİM

Anadolu yakasının gelişen merkezi Ataşehir’de 1996 yılından beri ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veriyoruz. Kliniğimizde genel diş tedavileri yanında uzmanlık gerektiren tedaviler, branş uzmanı hekimlerimizce uygulanmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Dentataşehir, dişçi hizmetleriyle ataşehirdeki 1 merkez, 1 şube kliniği olarak tedavi hizmetleri sunmaktadır. Dişçilik ile ilgili pedodonti, ortodonti, endodonti başta olmak üzere tüm branşlarda hizmet veriyor. Çocuk diş tedavisinde en iyi pedodonti hekimleriyle hizmet veren dentataşehir, dişçi korkusu yaşayan çocuklara özel muayene sunmakta, ilk kez dişçi ile tanışacak çocuklara dişçiyi sevdirmeyi hedeflemiştir.

İMPLANT, DİŞ, TÜM BRANŞLARDA TEDAVİ

Kliniğimizi yakından tanıyın.

TÜM FOTOĞRAFLAR

Son Sorulan Sorular

Diş İmplantları, eksik olan dişlerin yerine, çene kemiğine yerleştirilen titanyumdan yapılmış vidalardır. İmplantlar, küçük bir cerrahi işlemle çene kemiğine yerleştirilir. Bu işlemden sonra üç ay gibi kısa bir sürede tamamen çene kemiğine tutunur. Bu tutunma sonrası implant gerçek bir diş kökünün yerini alarak üzerine yapılacak protezi taşımaya hazır hale gelir.

İmplantlar; çene kemiğinde tek diş eksikliğinde, birden fazla diş eksikliğinde ve ağızda hiç diş olmadığı durumlarda uygulanmaktadır.

İmplant için üst yaş sınırlaması yoktur. Bununla birlikte büyüme ve gelişimini tamamlamamış çocuklarda ve gençlerde tercih edilmezler.

İmplant yerleştirme işlemi lokal anestezi altında gerçekleştirildiği için ağrı hissedilmesi söz konusu değildir. Operasyon öncesi rutin olarak lokal anestezi tercih edilmesine rağmen hastanın tercihi ve hekimin uygun görmesi durumlarında genel anestezi de kullanılmaktadır. İşlemin gerçekleştirildiği ilk gün çok az bir ağrı hissedilebilir. Bu ağrı hekimin uygun gördüğü bir ağrı kesici ile rahatlıkla geçmektedir.

Hekimlerimiz
icon

1982 yılında Polatlı’da doğdu. 2006 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fak..

Devamı

Dr. Burcu Nur Doğan

Pedodonti Uzmanı

1991 yılında İstanbul'da doğmuştur.   2015 yılında Yeditepe Üniversitesi Di..

Devamı

Dt. DİLARA SALCIOĞLU

Pedodonti Anabilim Dalı

DİŞ HEKİMİ

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı

Arkadaşına Öner

Önermek istediğiniz arkadaşınızın email adresini ve kendi adınızı yazarak gönderebilirsiniz.

Son Yazılar
icon
icon
Ortodonti Nedir

Ortodonti, kişilerin baş, boyun alanındaki iskelet sıkıntıları ile dişsel sorunların teşhis edilm..

devamı
Bizi sevenlerden yorumlar
Tüm Yorumlar
Diş Sözlüğü
florür, diş

Florür

Diş çürümelerini ve dişlerde hassasiyeti önlemenin yanı sıra dişleri güçlendirmeye yarayan kimyasal bir bileşim.

endotoksin

Endotoksinler

Bakteriler ölünce endoktoksin denen zehirli maddeler salgılarlar ve bu maddeler dokularda tahribat yaratır ya da bağışıklık sisteminin tepki vermesini tetikleyerek dokuların bozulmasına sebep olur.

dental rezin

Dental Rezin

Dişlerde aşırı hassaslık halinde dişlere uygulanan bir madde. Sadece diğer tedavi yöntemleri başarısız olduğunda bu yola başvurulmalıdır.

gevşek bakteri plağı

Gevşek Bakteri Plağı

Diş etlerinin üstünde ve altında bulunan, büyük oranda diş eti hastalıklarına sebep olan bakterileri içeren, ağız duşu gibi yöntemlerle ağızdan kolayca yıkanabilen bakteri plağı.

Demineralizasyon

Diş minesinin alt yüzeyinde meydana gelen mineral kaybı, diş yüzeyinde beyaz bir nokta şeklinde görünebilir.

İnvisalign

Çapraşık dişleri düzeltme amacı ile dişlere takılan, çıkarılabilir, ağızda belirgin olarak gözükmeyen bir seri şeffaf düzeltici plaklarla, braket ve teller kullanılmadan dişlerin düzeltilebilmesini sağlayan bir sistemdir

Biberon Çürükleri

Bebeklerin ve çocukların özellikle üst ön dişlerinde görünen, çoğunlukla biberon ve emzik yoluyla tatlı sıvıların verilmesi ya da dişlerde uzun süre tutulması nedeniyle oluşan çürüklerdir.

diş minesi

Diş Minesi

Dişin dış yüzeyini kapsayan sert, mineral yüklü, beyaz maddedir.

Site içerisinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmaz!