Açık Dişçi

Diş ağrıları ansızın oluşabilen ve acil müdahale gerektiren bir sorun olarak uzun yıllardır karşımıza çıkıyor. Özellikle haftasonu diş sorunları yaşayanlar, tedavisini haftasonu yaptırmak isteyenler, muayene olmak isteyen hastalar son zamanlarda artış göstermiştir. Bu durumda diş hastaneleri ve klinikleri yeterli olmamakla birlikte; ataşehir bölgesinde oturan hastalarımız için haftasonu da açığız ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hafta Sonu Açık Dişçiler

Haftasonu açık dişçiler arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Dentataşehir haftasonu hastalarına tedavi hizmeti veren diş klinikleri arasında yer alıyor. Bu sebeple haftasonuna hemen randevu alabilir ve tedavinizi olabilirsiniz.

Haftasonu Uygulanan Tedaviler

Kliniğimizde haftasonu; diş çekme, dolgu, kanal tedavileri, implant yerleştirme, diş teli, beyazlatma, lamine, porselen, zirkonyum, protez, kaplama, bonding gibi uygulamalar yapılabilmektedir. Öncelikle planlama için kliniğimizden randevu almanız; haftasonu yoğunluğundan yer bulamama sorunlarınızın giderilmesi gerekmektedir. Hemen randevu alarak haftasonu açık ataşehir diş kliniğimizde tedavi olmaya başlayabilirsiniz.

Randevu Almak İstiyorum

Yol Tarifi Almak İstiyorum

İletişim Bilgilerinizi Almak İstiyorum