•   Ata Çarşı Kat : 2 No : 30 Ataşehir, İstanbul
Slider Loading
 • profesyonel çocuk diş hekimi
  PROFESYONEL ÇOCUK DİŞ HEKİMİ ÇOCUĞUNUZ İÇİN DOĞRU ADRES En değerlileriniz emin ellerde. DETAYLAR
 • telsiz ortodonti
  TELSİZ ORTODONTİ'DE İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN! Invisalign Telsiz Ortodonti tedavisi ile telden kurtulun! Sağlıklı gülümsemek için detayları inceleyin. DETAYLAR
 • diş yenilenmesi
  YENİLENME PAKETİNİZ HAZIR PAKET DETAYLARI İÇİN ARAYINIZ Diş Taşı Temizliği, Polisaj ve Beyazlatma işlemlerinde kaçırılmayacak özel paket fiyatı için bizi arayın. 0533 486 5541
 • özel sağlık sigortalılara
  ÖZEL SAĞLIK SİGORTALILARA ÖZEL İNDİRİM FIRSATI Detaylı Bilgi için arayınız 0533 486 5541
 • dişçi korkusuna son
  DİŞÇİ KORKUSU VE ENDİŞESİNE SON! BİLİNÇLİ SEDASYON Diş tedavisi sırasında duyulan korku ve endişenin , rahatlığa dönüştüren etkili ve güvenilir bir yöntemdir. DETAYLAR
 • ataşehir implant
  DENTAL IMPLANT TEDAVİSİ Implant hakkında bilgi sahibi olmak için inceleyiniz. DETAYLAR
 • 1999 yılından beri
  1996 YILINDAN BERİ SAĞLIK VE GÜVENLE KLİNİĞİMİZ
Anadolu yakasının gelişen merkezi Ataşehir’de 1996 yılından beri ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veriyoruz. Kliniğimizde genel diş tedavileri yanında uzmanlık gerektiren tedaviler, branş uzmanı hekimlerimizce uygulanmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Ataşehir Diş

Ataşehir Dişçi

Ataşehirin en iyi dişçi hekimleriyle Anadolu yakası kliniklerimizde tedavi imkanı sunuyoruz. Diş teli, implant, ortodonti, diş taşı, endodonti, diş beyazlatma, zirkonyum, porselen kaplama ve diğer tüm diş tedavileri için randevu alarak tedaviye başlayabilirsiniz. Ataşehir diş kliniği Dentataşehir tam 20 yıldır, ataşehirde güçlü kadrosuyla hizmetinizde.

Ataşehir Dişçi Kliniği

Ataşehir dişçi klinikleri arasında en önemli yere sahip olan kliniğimiz tam 20 yıldır aynı konumda siz değerli hastalarımıza hizmet vermeye devam ediyor.

Ataşehir Diş Kliniği

Ataşehir diş kliniği'de uzman hekimler, kaliteli ekipmanlar, en iyi diş hekimliği ürünleri ile diş tedavisi olma garantisi veriyoruz. En iyi ataşehir diş kliniği Dentataşehir tam 20 yıldır implant, diş teli, estetik diş hekimliği gibi alanlar başta olmak üzere tüm diş hekimliği alanlarında hizmet veriyoruz..

Ataşehir Diş Kliniği

Kliniğimizi yakından tanıyın.
TÜM FOTOĞRAFLAR
Son Sorulan Sorular

Aralıklı dişlerinizi diş teli - ortodonti tedavi yöntemi ile tedavi edebilirsiniz.

Diş eti çekilmesinin sebebi çoğu zaman diş taşlarıdır. Ancak bazen sigara, diş gıcırdatma, yanlış ortodonti tedavi gibi sebepler de olabilir. Net bir sebep belirlemek için uzman muayenesi yaptırmanızı öneririz.

Çocukların süt ve daimi azı dişlerin çiğneyici yüzey kısmında Tüberkül ile Fissür adı verilen tepecik, derin çukurlar gibi olumsuzluklar görülmektedir. Bu oluşumlar çocuklarda görülen diş çürüklerinin başlıca sebebidir. Dolayısıyla Fissür Örtücü, süt ile azı dişlerin çiğneme yüzeyinde görülen bu olumsuzlukları koruyu bir tabaka olarak kullanılan bir yöntemdir.

Gece uyurken dişleri gıcırdatmak ve dişleri sıkmak dişlere zarar verir. Gıcırdatmaktan dolayı oluşabilecek aşınmaları önlemek için Gece Plağı kullanmalısınız.

Diş beyazlatma seansları hastadan hastaya değişiklik göstermekte olup, genellikle tek seans sürmekle birlikte, hastanın diş durumuna göre bazen iki seans şeklinde uygulanmaktadır.

Bilinçli Sedasyon, diş tedavisi sırasında duyulan korku ve endişenin , rahatlığa dönüştüren etkili ve güvenilir bir yöntemdir.Hastaların hissettiği korku ve endişelerin üstesinden gelmesinde yardımcı olmaktadır.

Zihinsel engelli hastalar, Korkan çocuklar, Bulantı/kusma refleksi olan hastalar, Dişçi korkusu olan yetişkilerde uygulanmaktadır.

Hekimlerimiz
hekim icon

Dt. Feray Değirmenci

Diş Hekimi

Dt. Feyza Hacıağaoğlu Yeditepe Ün.Ortodonti Anabilim Dalı 1992 Adana doğumlu Diş Hek..

Devamı

Dt. Feyza Hacıağaoğlu

Ortodonti Anabilim Dalı

Dt. ELİF MUTLU ÜNAL

Pedodonti Anabilim Dalı

Son Yazılar
icon
icon
Splint

Çene eklemi rahatsızlıkları, çoğunlukla strese bağlı olarak gelişen diş sıkma veya gıcırdatma gib..

devamı
Diş Sözlüğü
florür, diş

Florür

Diş çürümelerini ve dişlerde hassasiyeti önlemenin yanı sıra dişleri güçlendirmeye yarayan kimyasal bir bileşim.

endotoksin

Endotoksinler

Bakteriler ölünce endoktoksin denen zehirli maddeler salgılarlar ve bu maddeler dokularda tahribat yaratır ya da bağışıklık sisteminin tepki vermesini tetikleyerek dokuların bozulmasına sebep olur.

dental rezin

Dental Rezin

Dişlerde aşırı hassaslık halinde dişlere uygulanan bir madde. Sadece diğer tedavi yöntemleri başarısız olduğunda bu yola başvurulmalıdır.

gevşek bakteri plağı

Gevşek Bakteri Plağı

Diş etlerinin üstünde ve altında bulunan, büyük oranda diş eti hastalıklarına sebep olan bakterileri içeren, ağız duşu gibi yöntemlerle ağızdan kolayca yıkanabilen bakteri plağı.

Demineralizasyon

Demineralizasyon

Diş minesinin alt yüzeyinde meydana gelen mineral kaybı, diş yüzeyinde beyaz bir nokta şeklinde görünebilir.

İnvisalign

İnvisalign

Çapraşık dişleri düzeltme amacı ile dişlere takılan, çıkarılabilir, ağızda belirgin olarak gözükmeyen bir seri şeffaf düzeltici plaklarla, braket ve teller kullanılmadan dişlerin düzeltilebilmesini sağlayan bir sistemdir

Biberon Çürüğü

Biberon Çürükleri

Bebeklerin ve çocukların özellikle üst ön dişlerinde görünen, çoğunlukla biberon ve emzik yoluyla tatlı sıvıların verilmesi ya da dişlerde uzun süre tutulması nedeniyle oluşan çürüklerdir.

diş minesi

Diş Minesi

Dişin dış yüzeyini kapsayan sert, mineral yüklü, beyaz maddedir.

Site içerisinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmaz!