Ataşehir Diş

Ataşehir Dişçi

Ataşehirin dişçi hekimleriyle Anadolu yakası kliniklerimizde tedavi imkanı sunuyoruz. Diş teli, implant, ortodonti, diş taşı, endodonti, diş beyazlatma, zirkonyum, porselen kaplama ve diğer tüm diş tedavileri için randevu alabilirsiniz. Ataşehir diş kliniği Dentataşehir tam 22 yıldır, ataşehirde hizmetinizde.

Ataşehir Dişçi Kliniği

Ataşehir dişçi klinikleri arasında yer alan firmamız Dentataşehir, tüm bölümlerde hizmet vermektedir. Mutlu gülümseme hedefiyle sağlık hizmetleri sunan ataşehir diş kliniğimiz randevu sistemiyle en hızlı tedavi imkanlarımızı siz değerli hastalarımıza sunmaktayız. Ataşehir diş kliniğimizde istediğiniz bölümden randevu alarak tedavinizi başlatabilirsiniz. Dentataşehir olarak aynı zamanda online doktora sor uygulamasıyla hasta sorularına hızlı bir şekilde cevap vermekteyiz. Tedavinizle ilgili olarak kafanıza takılan bir soru işareti varsa ataşehir diş doktorlarımıza yazarak cevap alabilirsiniz.

Ataşehir Diş Kliniği

Ataşehir diş kliniği olarak websitemizde tedavi öncesi sorularınızı yanıtlamak, bilgilendirmeyi hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz

Anadolu yakasının gelişen merkezi Doğu Ataşehir Merkez’de 1996 yılından beri ağız ve diş sağlığı alanında hizmet vermekteyiz. Pedodonti, Ortodonti ve Endodonti başta olmak üzere genel diş tedavileri yanında uzmanlık gerektiren tedaviler, branş uzmanı hekimlerimizce uygulanmaktadır.

Online Randevu Al

ÖZEL DentAtaşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ataşehir Diş

Dent Ataşehir ADSP

 Ata Çarşı Kat: 2 No: 30 Ataşehir / İst
- Yapı Kredi Üstü - Şok Market Üstü -

0(216) 456 3231

icon Hemen Ara icon Yol Tarifi Al

Hekimlerimiz Tüm Hekimlerimiz

Dt. Esra GÖKKAYA
Dt. Esra GÖKKAYA

Ortodonti Anabilim Dalı

Dt. Eda AKPOLAT
Dt. Eda AKPOLAT

Diş Hekimi

Dt. İpek İşlek
Dt. İpek İşlek

Periodontoloji Anabilim Dalı

Dt. Mustafa Zengin
Dt. Mustafa Zengin

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı

Anlaşmalı Kurumlarımız